3 176 Příspěvky:
Poděkování obdrženo:3 350
MeeplePointy:
2/2014 Registrace:
South Moravian (Czechia)
MeeplePointy (MP): 18,29 MP
Napadlo mě, když jsem zahlédl to rozšíření mosty od chmury, tak co udělat mosty i s loukou? Přemostění města nějakým nadchodem kde by pokračovala louka. Zkrátka mosty s trávou bez cesty :)
Tapatalked
510 Příspěvky:
Poděkování obdrženo:279
MeeplePointy:
5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
Eldenroot asi myslel něco jako je na dálnici pro zvěř aby tam třeba byla louka od niz by vedla cesta nebo mesto, tohle je dobry, ale spis jako sirsi most
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
3 176 Příspěvky:
Poděkování obdrženo:3 350
MeeplePointy:
2/2014 Registrace:
South Moravian (Czechia)
MeeplePointy (MP): 18,29 MP
Přesně tak, takovej přechod :) napadlo mě to, když jsem projížděl kolem jednoho při zpáteční cestě domů nedávno
Tapatalked
510 Příspěvky:
Poděkování obdrženo:279
MeeplePointy:
5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
14.1.2015, 9:24
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14.1.2015, 9:25 uživatelem endomame.)
(13.1.2015, 23:02)Chmura Napsal(a): (13.1.2015, 11:52)Eldenroot Napsal(a): Přesně tak, takovej přechod :) napadlo mě to, když jsem projížděl kolem jednoho při zpáteční cestě domů nedávno
Tapatalked
Něco takovýho? :)
TAK NĚJAK BYCH TO VIDĚL :) TĚCH SI UDĚLÁM ASI MILION :D
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
510 Příspěvky:
Poděkování obdrženo:279
MeeplePointy:
5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
14.1.2015, 9:32
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14.1.2015, 11:06 uživatelem peťul.)
(14.1.2015, 9:27)Chmura Napsal(a): (14.1.2015, 9:24)endomame Napsal(a): TAK NĚJAK BYCH TO VIDĚL :) TĚCH SI UDĚLÁM ASI MILION :D
Tak kolik? :) Milion NE! O trošku míň jo! 
NO JA SI JICH UDĚLAM ASI TAK 20 ABYCH VLÁDL LOUKÁM :D MUHEHEHE
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.