CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Rozšíření - Louky - pokračování přes město


téma založeno uživatelem Eldenroot - 12.1.2015, 19:49 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 9 Eldenroot 4 endomame 6 Luky170 1 peťul 4
#1
Napadlo mě, když jsem zahlédl to rozšíření mosty od chmury, tak co udělat mosty i s loukou? Přemostění města nějakým nadchodem kde by pokračovala louka. Zkrátka mosty s trávou bez cesty :)

Tapatalked
[-] 1x   Chmura
#2
Možná by šlo použít tohle... Zlý úsměv

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Eldenroot asi myslel něco jako je na dálnici pro zvěř aby tam třeba byla louka od niz by vedla cesta nebo mesto, tohle je dobry, ale spis jako sirsi most
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#4
Přesně tak, takovej přechod :) napadlo mě to, když jsem projížděl kolem jednoho při zpáteční cestě domů nedávno

Tapatalked
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
(13.1.2015, 11:52)Eldenroot Napsal(a): Přesně tak, takovej přechod :) napadlo mě to, když jsem projížděl kolem jednoho při zpáteční cestě domů nedávno

Tapatalked

Něco takovýho? :)

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
(13.1.2015, 23:02)Chmura Napsal(a):
(13.1.2015, 11:52)Eldenroot Napsal(a): Přesně tak, takovej přechod :) napadlo mě to, když jsem projížděl kolem jednoho při zpáteční cestě domů nedávno

Tapatalked

Něco takovýho? :)

TAK NĚJAK BYCH TO VIDĚL :) TĚCH SI UDĚLÁM ASI MILION :D
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#7
(14.1.2015, 9:24)endomame Napsal(a): TAK NĚJAK BYCH TO VIDĚL :) TĚCH SI UDĚLÁM ASI MILION :D

Tak kolik? :) Milion NE! O trošku míň jo! Šokován
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
(14.1.2015, 9:27)Chmura Napsal(a):
(14.1.2015, 9:24)endomame Napsal(a): TAK NĚJAK BYCH TO VIDĚL :) TĚCH SI UDĚLÁM ASI MILION :D
Tak kolik?  :)  Milion NE! O trošku míň jo! Šokován

NO JA SI JICH UDĚLAM ASI TAK 20 ABYCH VLÁDL LOUKÁM :D MUHEHEHE
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#9
@Chmura - uděláš několik verzí? Je to vůbec možné? Nevím zdali existuje nějaká další kartička s hradem, která by umožnila toto přemostění :)
Odpovědět
#10
@Chmura perfektní kartička. Půjdou udělat i jiné verze?
[-] 1x   Chmura
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Návrh rozšíření - znehodnocení louky Eldenroot 14 3 856 16.1.2015, 23:35
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)