16.1.2015, 0:20
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
16.1.2015, 0:36
...tohle mě též napadlo před pár dny...sice dost amatérsky jsem vytvořil tuhle kartičku...ale říkám si že bych ji trochu předělal ať pasuje k ostatním kartičkám. ..řekněme že to je verze 1.0. ;)
Luky170, hrdý člen Carcassonne FORUM od 08.8.2014.
(16.1.2015, 0:20)peťul Napsal(a): Mě by se líbila ještě nějaká takováto kartička, podle mě by vypadala líp než ten kopec: :) Dobře předělám to. Teť mimo mísu Vlci (Wolfs) vloženo do sekce Rozšíření pocházející od uživatelů fóra můžeš to smazat z diskuze a ze sekce Rozšíření smazat [ROZŠÍŘENÍ] Wolfs (Vlci) od Šmouly je tam jen pár kartiček, které posloužily k mojí inspiraci. (16.1.2015, 0:36)Luky170 Napsal(a): ...tohle mě též napadlo před pár dny...sice dost amatérsky jsem vytvořil tuhle kartičku...ale říkám si že bych ji trochu předělal ať pasuje k ostatním kartičkám. ..řekněme že to je verze 1.0. ;) Můžu ukradnout nápad a vložit do rozšíření "LOUKA (Nadchod-tunel)"? ![]() Pak by karty rozšíření "LOUKA (Nadchod-tunel)" vypadaly takhle... Může být? Napadá někoho lepší název?
Chmura
ja to budu delat vsechno muhehehe :D ps to mesto s trojmostem by bylo asi lepsi kdyby byla videt spis ta vezicka v hradbach a ne mostni pilir :D
(16.1.2015, 0:40)Chmura Napsal(a):(16.1.2015, 0:20)peťul Napsal(a): Mě by se líbila ještě nějaká takováto kartička, podle mě by vypadala líp než ten kopec: :) a co celkově nadchody?
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
|
|
|
| Pravděpodobně související témata… | |||||
| Téma | Autor | Odpovědi | Shlédnuto | Poslední příspěvek | |
| Návrh rozšíření - znehodnocení louky | Eldenroot | 14 | 3 856 |
16.1.2015, 23:35 Poslední příspěvek: Eldenroot |
|
Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)
