CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Rozšíření - Louky - pokračování přes město


téma založeno uživatelem Eldenroot - 12.1.2015, 19:49 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 9 Eldenroot 4 endomame 6 Luky170 1 peťul 4
#21
Mě by se líbila ještě nějaká takováto kartička, podle mě by vypadala líp než ten kopec: :)
   

Ohledně toho množství budou asi opavdu 4 kartičky stačit. Osobně jsem pro 2., 3. a 6. kartičku.
[-] 3x   Chmura, Eldenroot, Luky170
Odpovědět
#22
...tohle mě též napadlo před pár dny...sice dost amatérsky jsem vytvořil tuhle kartičku...ale říkám si že bych ji trochu předělal ať pasuje k ostatním kartičkám. ..řekněme že to je verze 1.0. ;)

Přiložené soubory Miniatury
   
Luky170, hrdý člen Carcassonne FORUM od 08.8.2014.
[-] 3x   Chmura, Eldenroot, peťul
Odpovědět
#23
(16.1.2015, 0:20)peťul Napsal(a): Mě by se líbila ještě nějaká takováto kartička, podle mě by vypadala líp než ten kopec: :)


Ohledně toho množství budou asi opavdu 4 kartičky stačit. Osobně jsem pro 2., 3. a 6. kartičku.

Dobře předělám to.

Teť mimo mísu Vlci (Wolfs) vloženo do sekce Rozšíření pocházející od uživatelů fóra můžeš to smazat z diskuze a ze sekce Rozšíření smazat [ROZŠÍŘENÍ] Wolfs (Vlci) od Šmouly je tam jen pár kartiček, které posloužily k mojí inspiraci.

(16.1.2015, 0:36)Luky170 Napsal(a): ...tohle mě též napadlo před pár dny...sice dost amatérsky jsem vytvořil tuhle kartičku...ale říkám si že bych ji trochu předělal ať pasuje k ostatním kartičkám. ..řekněme že to je verze 1.0. ;)

Můžu ukradnout nápad a vložit do rozšíření "LOUKA (Nadchod-tunel)"? Zlý úsměv

Pak by karty rozšíření "LOUKA (Nadchod-tunel)" vypadaly takhle...

Může být? Napadá někoho lepší název?

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#24
ja to budu delat vsechno muhehehe :D ps to mesto s trojmostem by bylo asi lepsi kdyby byla videt spis ta vezicka v hradbach a ne mostni pilir :D

(16.1.2015, 0:40)Chmura Napsal(a):
(16.1.2015, 0:20)peťul Napsal(a): Mě by se líbila ještě nějaká takováto kartička, podle mě by vypadala líp než ten kopec: :)


Ohledně toho množství budou asi opavdu 4 kartičky stačit. Osobně jsem pro 2., 3. a 6. kartičku.

Dobře předělám to.

Teť mimo mísu Vlci (Wolfs) vloženo do sekce Rozšíření pocházející od uživatelů fóra můžeš to smazat z diskuze a ze sekce Rozšíření smazat [ROZŠÍŘENÍ] Wolfs (Vlci) od Šmouly je tam jen pár kartiček, které posloužily k mojí inspiraci.


(16.1.2015, 0:36)Luky170 Napsal(a): ...tohle mě též napadlo před pár dny...sice dost amatérsky jsem vytvořil tuhle kartičku...ale říkám si že bych ji trochu předělal ať pasuje k ostatním kartičkám. ..řekněme že to je verze 1.0. ;)

Můžu ukradnout nápad a vložit do rozšíření "LOUKA (Nadchod-tunel)"? Zlý úsměv

Pak by karty rozšíření "LOUKA (Nadchod-tunel)" vypadaly takhle...

Může být? Napadá někoho lepší název?

a co celkově nadchody?
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Návrh rozšíření - znehodnocení louky Eldenroot 14 3 856 16.1.2015, 23:35
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)