16.1.2015, 0:36
...tohle mě též napadlo před pár dny...sice dost amatérsky jsem vytvořil tuhle kartičku...ale říkám si že bych ji trochu předělal ať pasuje k ostatním kartičkám. ..řekněme že to je verze 1.0. ;)
Luky170, hrdý člen Carcassonne FORUM od 08.8.2014.

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)