CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Rozšíření - Louky - pokračování přes město


téma založeno uživatelem Eldenroot - 12.1.2015, 19:49 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 9 Eldenroot 4 endomame 6 Luky170 1 peťul 4
#1
Eldenroot asi myslel něco jako je na dálnici pro zvěř aby tam třeba byla louka od niz by vedla cesta nebo mesto, tohle je dobry, ale spis jako sirsi most
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#2
(13.1.2015, 23:02)Chmura Napsal(a):
(13.1.2015, 11:52)Eldenroot Napsal(a): Přesně tak, takovej přechod :) napadlo mě to, když jsem projížděl kolem jednoho při zpáteční cestě domů nedávno

Tapatalked

Něco takovýho? :)

TAK NĚJAK BYCH TO VIDĚL :) TĚCH SI UDĚLÁM ASI MILION :D
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#3
(14.1.2015, 9:27)Chmura Napsal(a):
(14.1.2015, 9:24)endomame Napsal(a): TAK NĚJAK BYCH TO VIDĚL :) TĚCH SI UDĚLÁM ASI MILION :D
Tak kolik?  :)  Milion NE! O trošku míň jo! Šokován

NO JA SI JICH UDĚLAM ASI TAK 20 ABYCH VLÁDL LOUKÁM :D MUHEHEHE
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#4
(14.1.2015, 11:56)peťul Napsal(a): Myslím že klidně 6 kartiček. Je jesné že hra s těmito kartičkami bude úplně jiná a budou nastávat asi velké boje o louky :)

Ještě by se hodil nějaký most přes cestu :)

to staci pouzit ten kopecek pres cestu....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
(14.1.2015, 10:09)Eldenroot Napsal(a): @Chmura - uděláš několik verzí? Je to vůbec možné? Nevím zdali existuje nějaká další kartička s hradem, která by umožnila toto přemostění :)

- přes řeku
- a viz obrázky v příloze

Přiložené soubory
.jpg   1b89fccc78_43841562_o2.jpg (Velikost: 3,7 KB / Nahráno: 14.1.2015, 12:23 / Stažení: 105x)
.jpg   36a68b21ab_17449046_o2.jpg (Velikost: 2,45 KB / Nahráno: 14.1.2015, 12:23 / Stažení: 101x)
.jpg   8164c6d1e4_43125565_o2.jpg (Velikost: 6,48 KB / Nahráno: 14.1.2015, 12:24 / Stažení: 100x)
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#6
ja to budu delat vsechno muhehehe :D ps to mesto s trojmostem by bylo asi lepsi kdyby byla videt spis ta vezicka v hradbach a ne mostni pilir :D

(16.1.2015, 0:40)Chmura Napsal(a):
(16.1.2015, 0:20)peťul Napsal(a): Mě by se líbila ještě nějaká takováto kartička, podle mě by vypadala líp než ten kopec: :)


Ohledně toho množství budou asi opavdu 4 kartičky stačit. Osobně jsem pro 2., 3. a 6. kartičku.

Dobře předělám to.

Teť mimo mísu Vlci (Wolfs) vloženo do sekce Rozšíření pocházející od uživatelů fóra můžeš to smazat z diskuze a ze sekce Rozšíření smazat [ROZŠÍŘENÍ] Wolfs (Vlci) od Šmouly je tam jen pár kartiček, které posloužily k mojí inspiraci.


(16.1.2015, 0:36)Luky170 Napsal(a): ...tohle mě též napadlo před pár dny...sice dost amatérsky jsem vytvořil tuhle kartičku...ale říkám si že bych ji trochu předělal ať pasuje k ostatním kartičkám. ..řekněme že to je verze 1.0. ;)

Můžu ukradnout nápad a vložit do rozšíření "LOUKA (Nadchod-tunel)"? Zlý úsměv

Pak by karty rozšíření "LOUKA (Nadchod-tunel)" vypadaly takhle...

Může být? Napadá někoho lepší název?

a co celkově nadchody?
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Návrh rozšíření - znehodnocení louky Eldenroot 14 3 856 16.1.2015, 23:35
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)