CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Výroba figurek


téma založeno uživatelem endomame - 24.10.2014, 16:35 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
antiviruss1 1 bejka 3 Bombe 2 Chmura 5 Curuj 2 Doomis 1 Eldenroot 24 endomame 21 Ivča 3 Jana.Zat 3 Luky170 1 LukyBil 6 peťul 1 Samhoov 5 šmoula 35 sveraz2 1
#71
Přidávám aktuální nabídku.
Nemáte někdo vyfocenyho hraběte? popř. hráváte to s ním? je to dobré rozšíření?
dík Usměvavý
šmoula

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 3x   Chmura, Eldenroot, peťul
Odpovědět
#72
Toto rozšíření mi připadá složité a bez využití, pokud ho chceš mít do sbírky OK, ale pokud chceš dobře hratelné rozšíření, nemyslím že je to dobrá volba. Na druhou stranu město Carcassonne vypadá ve hře skvěle.
[-] 1x   šmoula
Odpovědět
#73
Ne nehrajeme, nikdy nepatřilo mezi mé oblíbené... používám jen kartičky z toho velkého rozšíření a zamíchám je jen do hry. 

P.S. - jaká je cena za 1 figurku perníčka + 6 figurek opata + 6 figurek co nemají výplň? 
Odpovědět
#74
figurky jsou cca 2gramy = 6,- Kč . Ten bez výplně bude o něco lehčí... takže myslím , že do 50,- Kč se vlezeš...
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#75
Hraběte máme, tak pokud bys ho chtěl, tak Ti ho můžu nafotit nebo obkreslit. Ale jinak to řešíme stejně jako Eldenroot - používáme kartičky, které zamícháme do hry, ale město nepoužíváme - moc nás to nezaujalo.
Odpovědět
#76
Aha,
tak to asi taky prdím Usměvavý ... ale pokud by někdo chtěl hraběte , tak není problém udělat Usměvavý 
díky za info ohledně rozšíření Mrknutí
Odpovědět
#77
Díky za informaci, po výplatě objednám ;)
Odpovědět
#78
Včera mi od šmouly dorazily figurky, kterými jsem doplnila figurky pro 7. a 8. hrace pro rozšíření, která nejsou v big boxu. Velmi dobře odvedená práce, doporučuji :)
[-] 1x   šmoula
Odpovědět
#79
Nevím jestli toto bude patřit do této sekce "Výroba figurek", ale nějak jsem si pročítal pravidla a občas jsou města a cesty na stejným principu - např. hostince a katedrály ... erby jsou neoficiálně nahrazeny studnami ... 
Celkem zajímavé jsou mosty - k tomu pak připadají nadchody...
Teď otázky k vám:
1. Myslíte, že je to hratelné / zajímavé ?
2. Nějaky změněny pravidla oproti mostům ?
3. může být na jedné kartičce most a nadchod ?
4. Nějaky návrhy ?

Jo a pokud se vám zdá, že jsem barvy neodhadl, tak to se vám nezdá - opravdu jsem už vyrostl z modelářských let Velký úsměv

díky za reakce,
šmoula

Přiložené soubory Miniatury
       
[-] 1x   endomame
Odpovědět
#80

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



nechce si ji někdo pořídit? .... už to šlo dolu slušně
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  DÍLNA Vánoční dárek-výroba rozšíření Chmura 9 278 1.6.2026, 0:58
Poslední příspěvek: Chmura
  DÍLNA Zeměměřiči - Výroba rozšíření Chmura 4 148 5.4.2024, 18:35
Poslední příspěvek: Txema Garte
  DÍLNA Archa úmluvy - výroba kartičiek p_stano 4 168 9.2.2024, 17:51
Poslední příspěvek: Jan Groot
  DÍLNA Výroba dřevěné figurky "Socha HIG" Chmura 0 39 23.1.2024, 0:22
Poslední příspěvek: Chmura
  DÍLNA Výroba kartiček-PŘELEPENÍ ORIGINÁLNÍCH KARET (Chmura) Chmura 27 2 869 25.4.2023, 16:20
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)