23.4.2015, 10:10
Přidávám aktuální nabídku.
Nemáte někdo vyfocenyho hraběte? popř. hráváte to s ním? je to dobré rozšíření?
dík
šmoula
Nemáte někdo vyfocenyho hraběte? popř. hráváte to s ním? je to dobré rozšíření?
dík

šmoula
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
| Odebírat téma | Přejít na váš poslední příspěvek | Přejít na první nepřečtený příspěvek
45807× 113 ... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
23.4.2015, 10:10
Přidávám aktuální nabídku.
Nemáte někdo vyfocenyho hraběte? popř. hráváte to s ním? je to dobré rozšíření? dík ![]() šmoula
23.4.2015, 14:47
Toto rozšíření mi připadá složité a bez využití, pokud ho chceš mít do sbírky OK, ale pokud chceš dobře hratelné rozšíření, nemyslím že je to dobrá volba. Na druhou stranu město Carcassonne vypadá ve hře skvěle.
23.4.2015, 15:16
Ne nehrajeme, nikdy nepatřilo mezi mé oblíbené... používám jen kartičky z toho velkého rozšíření a zamíchám je jen do hry.
P.S. - jaká je cena za 1 figurku perníčka + 6 figurek opata + 6 figurek co nemají výplň?
23.4.2015, 15:34
figurky jsou cca 2gramy = 6,- Kč . Ten bez výplně bude o něco lehčí... takže myslím , že do 50,- Kč se vlezeš...
23.4.2015, 18:20
Hraběte máme, tak pokud bys ho chtěl, tak Ti ho můžu nafotit nebo obkreslit. Ale jinak to řešíme stejně jako Eldenroot - používáme kartičky, které zamícháme do hry, ale město nepoužíváme - moc nás to nezaujalo.
23.4.2015, 19:06
Aha,
tak to asi taky prdím ... ale pokud by někdo chtěl hraběte , tak není problém udělat díky za info ohledně rozšíření
23.4.2015, 20:50
Díky za informaci, po výplatě objednám ;)
25.4.2015, 21:00
Včera mi od šmouly dorazily figurky, kterými jsem doplnila figurky pro 7. a 8. hrace pro rozšíření, která nejsou v big boxu. Velmi dobře odvedená práce, doporučuji :)
27.4.2015, 22:25
Nevím jestli toto bude patřit do této sekce "Výroba figurek", ale nějak jsem si pročítal pravidla a občas jsou města a cesty na stejným principu - např. hostince a katedrály ... erby jsou neoficiálně nahrazeny studnami ...
Celkem zajímavé jsou mosty - k tomu pak připadají nadchody... Teď otázky k vám: 1. Myslíte, že je to hratelné / zajímavé ? 2. Nějaky změněny pravidla oproti mostům ? 3. může být na jedné kartičce most a nadchod ? 4. Nějaky návrhy ? Jo a pokud se vám zdá, že jsem barvy neodhadl, tak to se vám nezdá - opravdu jsem už vyrostl z modelářských let ![]() díky za reakce, šmoula
5.5.2015, 16:03
[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.] nechce si ji někdo pořídit? .... už to šlo dolu slušně
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
|
|
|
| Pravděpodobně související témata… | |||||
| Téma | Autor | Odpovědi | Shlédnuto | Poslední příspěvek | |
| DÍLNA Vánoční dárek-výroba rozšíření | Chmura | 9 | 278 |
1.6.2026, 0:58 Poslední příspěvek: Chmura |
|
| DÍLNA Zeměměřiči - Výroba rozšíření | Chmura | 4 | 148 |
5.4.2024, 18:35 Poslední příspěvek: Txema Garte |
|
| DÍLNA Archa úmluvy - výroba kartičiek | p_stano | 4 | 168 |
9.2.2024, 17:51 Poslední příspěvek: Jan Groot |
|
| DÍLNA Výroba dřevěné figurky "Socha HIG" | Chmura | 0 | 39 |
23.1.2024, 0:22 Poslední příspěvek: Chmura |
|
| DÍLNA Výroba kartiček-PŘELEPENÍ ORIGINÁLNÍCH KARET (Chmura) | Chmura | 27 | 2 869 |
25.4.2023, 16:20 Poslední příspěvek: Chmura |
|