Čuste,
konečně mám dotisklé figurky Abbotů. Pro nenáročny s trochou fantazie to snad bude použitelné
Mám 5 sad viz obr (modrá a červená barva se bude muset namalovat na bílé figurky) + ještě bude fialová.
Kdo by měl zájem - pište do sz
Jo a cena je 5,- figurku - hajdaláci zdražili z 2,- na 3,- Kč / gram
jdou bez problémů nabarvit modelářskýma barvama.
konečně mám dotisklé figurky Abbotů. Pro nenáročny s trochou fantazie to snad bude použitelné

Mám 5 sad viz obr (modrá a červená barva se bude muset namalovat na bílé figurky) + ještě bude fialová.
Kdo by měl zájem - pište do sz

Jo a cena je 5,- figurku - hajdaláci zdražili z 2,- na 3,- Kč / gram
jdou bez problémů nabarvit modelářskýma barvama.


![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)
![[Obrázek: 3rSVIAw.png]](https://i.imgur.com/3rSVIAw.png)