4.11.2015, 22:36
To mi připomíná pečení vánočky, každý si ji hezky zapletl a nazdobil, ale mě vždycky vyšla (mám-li to říci slušně) beztvará hrouda! :)
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
|
| Pravděpodobně související témata… | |||||
| Téma | Autor | Odpovědi | Shlédnuto | Poslední příspěvek | |
| DÍLNA Zboží-náhrada žetonů | Chmura | 0 | 57 |
31.12.2023, 10:56 Poslední příspěvek: Chmura |
|
| DÍLNA Náhrada za žetony zboží pro 2. rozšíření | Chmura | 17 | 244 |
31.7.2021, 13:41 Poslední příspěvek: Bumsakalaka |
|
| DÍLNA Náhrada za žetony zboží (Nová edice) | Chmura | 0 | 1 313 |
1.3.2019, 20:09 Poslední příspěvek: Chmura |
|