31.1.2015, 11:00
Ahoj, chtěl bych se zeptat zda tu není nějaký šikovný programátor, nebo někdy někdo nezkoumal/nezkoušel přidal vlastní nebo jedno ze zdejších rozšíření do
[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]
? :)
Luky170, hrdý člen Carcassonne FORUM od 08.8.2014.
