8.1.2015, 9:22
perníček nebude problém. chce to jen nějakou šablonu popř. lepší obr.
@Eldenroot - ještě mi dlužíš velikost Abbota
@Eldenroot - ještě mi dlužíš velikost Abbota
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
Perníček - konverze pro klasický modrý Carcassonne téma založeno uživatelem Eldenroot - 7.1.2015, 19:39 | ... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
|
| Pravděpodobně související témata… | |||||
| Téma | Autor | Odpovědi | Shlédnuto | Poslední příspěvek | |
| Perníček krabička | xwinte00 | 1 | 38 |
16.1.2023, 19:29 Poslední příspěvek: Bumsakalaka |
|
| Žeton PAN PERNÍČEK - Prosba! | Chmura | 2 | 869 |
8.4.2020, 17:18 Poslední příspěvek: Chmura |
|
| Perníček-Nová edice | Chmura | 0 | 857 |
6.5.2017, 9:13 Poslední příspěvek: Chmura |
|
| OPAT- konverze pro Carcassonne v 1.0 (6.ČÁST) | Chmura | 3 | 2 264 |
23.4.2017, 8:50 Poslední příspěvek: Chmura |
|
| OPAT- konverze pro Carcassonne v 1.0 (4.ČÁST) | Chmura | 0 | 850 |
23.2.2017, 3:29 Poslední příspěvek: Chmura |
|