26.2.2016, 21:12
This is great. Sorry I only know English, but thanks for all the beautiful tiles you have created!
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
Perníček - konverze pro klasický modrý Carcassonne téma založeno uživatelem Eldenroot - 7.1.2015, 19:39 | ... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
26.2.2016, 21:12
This is great. Sorry I only know English, but thanks for all the beautiful tiles you have created!
26.2.2016, 22:38
(26.2.2016, 21:12)BugginOut Napsal(a): This is great. Sorry I only know English, but thanks for all the beautiful tiles you have created! Hello Carcassonne friend from Boston. You are welcome. We are pleased, if you realy like it. :)
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
27.2.2016, 5:53
(26.2.2016, 22:38)endomame Napsal(a):(26.2.2016, 21:12)BugginOut Napsal(a): This is great. Sorry I only know English, but thanks for all the beautiful tiles you have created! I saw a post on Carcassone Central about Chmura's Abbot tiles made in the old Carcassonne style, so I came here to see what other interesting things I could find. I am slowly reading the forums using Google Translate, and am very impressed with all the fan expansions. I am going to need a lot of blank tiles to make all of these!
27.2.2016, 10:29
Není hloupost dělat konverzy zimního rozšíření na letní? Jde čistě o Vánoční téma....
27.2.2016, 10:34
27.2.2016, 17:49
(27.2.2016, 10:29)LukyBil Napsal(a): Není hloupost dělat konverzy zimního rozšíření na letní? Jde čistě o Vánoční téma....No jestli se ti tohe rozšíření nelíbí nemusíš si ho vyrábět a ani hrát! Nám se líbí arádi ho hrajeme a proto jsem vyrobil i jeho rozšíření Perníčkovu chaloupku! ![]() No ale já bych položil jinou otázku NENÍ HLOUPOST CELÉ CARCASSONNE 2.0 ? Vždyť i zimní varianta šla vyrobit v grafice 1.0!
Chmura
|
|
|
| Pravděpodobně související témata… | |||||
| Téma | Autor | Odpovědi | Shlédnuto | Poslední příspěvek | |
| Perníček krabička | xwinte00 | 1 | 38 |
16.1.2023, 19:29 Poslední příspěvek: Bumsakalaka |
|
| Žeton PAN PERNÍČEK - Prosba! | Chmura | 2 | 869 |
8.4.2020, 17:18 Poslední příspěvek: Chmura |
|
| Perníček-Nová edice | Chmura | 0 | 857 |
6.5.2017, 9:13 Poslední příspěvek: Chmura |
|
| OPAT- konverze pro Carcassonne v 1.0 (6.ČÁST) | Chmura | 3 | 2 264 |
23.4.2017, 8:50 Poslední příspěvek: Chmura |
|
| OPAT- konverze pro Carcassonne v 1.0 (4.ČÁST) | Chmura | 0 | 850 |
23.2.2017, 3:29 Poslední příspěvek: Chmura |
|