CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Perníček - konverze pro klasický modrý Carcassonne


téma založeno uživatelem Eldenroot - 7.1.2015, 19:39 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
BugginOut 2 Chmura 19 Eldenroot 16 endomame 6 LukyBil 1 peťul 12 šmoula 1
#51
This is great.  Sorry I only know English, but thanks for all the beautiful tiles you have created!
Odpovědět
#52
(26.2.2016, 21:12)BugginOut Napsal(a): This is great.  Sorry I only know English, but thanks for all the beautiful tiles you have created!

Hello Carcassonne friend from Boston. You are welcome. We are pleased, if you realy like it. :)
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#53
(26.2.2016, 22:38)endomame Napsal(a):
(26.2.2016, 21:12)BugginOut Napsal(a): This is great.  Sorry I only know English, but thanks for all the beautiful tiles you have created!

Hello Carcassonne friend from Boston. You are welcome. We are pleased, if you realy like it. :)

I saw a post on Carcassone Central about Chmura's Abbot tiles made in the old Carcassonne style, so I came here to see what other interesting things I could find.  I am slowly reading the forums using Google Translate, and am very impressed with all the fan expansions.  I am going to need a lot of blank tiles to make all of these!
Odpovědět
#54
Není hloupost dělat konverzy zimního rozšíření na letní? Jde čistě o Vánoční téma....
Odpovědět
#55
(27.2.2016, 10:29)LukyBil Napsal(a): Není hloupost dělat konverzy zimního rozšíření na letní? Jde čistě o Vánoční téma....

Spíš šlo o to přenést pravidla a také grafiku kartiček k původní základní hře
Odpovědět
#56
(27.2.2016, 10:29)LukyBil Napsal(a): Není hloupost dělat konverzy zimního rozšíření na letní? Jde čistě o Vánoční téma....

Nemyslím si, proč by měla být? Je to suprové zpestření oficiálního minirozšíření pro modrý Carcassonne. Figurku perníčka koupíš za 30 eurocentů na Cundco.de
Odpovědět
#57
(27.2.2016, 10:29)LukyBil Napsal(a): Není hloupost dělat konverzy zimního rozšíření na letní? Jde čistě o Vánoční téma....
No jestli se ti tohe rozšíření nelíbí nemusíš si ho vyrábět a ani hrát! Usměvavý Nám se líbí arádi ho hrajeme a proto jsem vyrobil i jeho rozšíření Perníčkovu chaloupku! Vypláznutý jazyk Vypláznutý jazyk Vypláznutý jazyk

No ale já bych položil jinou otázku NENÍ HLOUPOST CELÉ CARCASSONNE 2.0 ? Mrknutí  Vždyť i zimní varianta šla vyrobit v grafice 1.0! Naštvaný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Perníček krabička xwinte00 1 38 16.1.2023, 19:29
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Žeton PAN PERNÍČEK - Prosba! Chmura 2 869 8.4.2020, 17:18
Poslední příspěvek: Chmura
  Perníček-Nová edice Chmura 0 857 6.5.2017, 9:13
Poslední příspěvek: Chmura
  OPAT- konverze pro Carcassonne v 1.0 (6.ČÁST) Chmura 3 2 264 23.4.2017, 8:50
Poslední příspěvek: Chmura
  OPAT- konverze pro Carcassonne v 1.0 (4.ČÁST) Chmura 0 850 23.2.2017, 3:29
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)