Nepřihlášený uživateli, vítej na našem fóru! Pro zpřístupnění všech funkcí, stahování obsahu a přístupu do sekce "Ke stažení" se prosím PŘIHLAŠ nebo ZAREGISTRUJ.
Vítejte návštevníku! Registrovat se
Přihlásit/registrovat se přes:
-Naše děti dostal k vánocům hru Děti z Carcassonne a chytlo to pořádně všechny. Hraje se alespoň 4x za den a už i beze mě! Hru můžu doporučit všem co mají malé děti!
-K vánocům jsem si nadělil Carcassonne zlatou horečku a konečně dnes jsme si ji ze synem mohli zahrát pěkně sami v klidu! Bavilo nás to oba dva a nakonec to vyhrál on! Sice jen o 8 bodů, ale vyhrál (je prostě dobrej!).
-Už na srazu jsme se domluvili s Karlem a Petrem Chytkou na herním víkendu u Petra. Vše dopadlo a tak jsme se mohli pěkně slést u naší oblíbených Carcassonne her! V sobotu patřil stůl více méně hře Carcassonne Star Wars, která byla doplněna o 1. rozšíření. 1. místo chmura , 2. místo Petr a 3. místo Karel . Hrála se také Archa úmluvy, která měla také velký úspěch (ale ne u mě, já jsem tentokrát prohrával - někdo to dělat musí ). V neděli jsme pak hráli jen jednu delší hru (asi 3,5 hodiny) tentokrát to bylo Carcassonne nová edice s prvními dvěma rozšířeními + minirozšíření Německé hrady a Zlaté doly + figurkové rozšíření Fantom. Tentokrát vyhrál Karel (K vítězství jsem mu ale dopomohl přiložením poslední kartičky - jinak by vyhrál Petr).
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Petru Chytkovi za perfektní pohostinnost během naší návštěvy u něho doma! DĚKUJEME!
Tak dnes jsme si zahráli s naším Vojtou prvně Farmassone!
Že jste o takové hře ještě nikdo neslyšel, tak to se vám nedivím... Je pouze v digitální podobě a jako stolní hru jsme si ji se šmoulou vyrobily poměrně nedávno!
-Tak tady jsou obrázky z naší hry. Hrálo se celkem 2x a povedlo se mě obě hry vyhrát, ale jen díky tomu, že Vojta odmítal hrát s traktůrky!
-První hra byla 316 bodů oproti 189 bodům a druhá to už se mu vedlo o něco lépe 335 bodů oproti 284 bodům!
V úterý jsme hráli z naším Vojtou (13 let) Carcassonne Star Wars s amatérským rozšířením Suroviny. Po odehrání asi 10 tahů se k nám ještě přidala dcera (9 let), která nás oba na hlavu porazila a celou hru s přehledem vyhrála.
Minulý víkend jsem byl u Petra Chytky a jak jinak než s krabicí Carcassonne! Tentokrát jsme se věnovali spin-of hře Archa úmluvy. A celý víkend probíhalo testování fanouškovského rozšíření Indiana Jones a Archa úmluvy. Za testování a příjemně strávený víkend ještě jednou díky!
Tentokrát jsme se s Petrem Chytkou sešli u Carcassonne Zimní krajiny a Carcassonne Star Wars. Prostě jsme si perfektně zahráli! Takže ještě jednou díky za perfektní hru!
PS: Je velká škoda, že se nepochlubí se svým hraním, ještě někdo další...